Kontakt/O mnie

Witam wszystkich zagubionych internautów! :) Mam na imię Natalia i chętnie opowiem Wam coś o sobie i moim blogu.

Czytam odkąd pamiętam, ale wciągnęłam się w to "nałogowo" wraz z rozpoczęciem technikum (jesień 2013). Uwielbiam książki i mogę o nich rozmawiać bez przerwy. Niestety w swoim otoczeniu mam bardzo mało książkoholików takich jak ja. Właśnie dlatego wpadłam na pomysł założenia bloga, na którym będę mogła paplać o książkach kiedy chcę i ile chcę. Może nawet uda mi się poznać jakieś bratnie dusze, które włączą się do konwersacji. :) Nie lubię i nie umiem mówić o sobie, więc przejdźmy do rzeczy.

Mój ukochany gatunek to fantasy. Jeśli przeczytaliście dobrą książkę z udziałem fantastycznych stworów, niesamowitych światów lub postaci z nadnaturalnymi zdolnościami - piszcie do mnie od razu! :D Od czasu do czasu sięgam po powieści o innej tematyce, bo nie lubię zamykać się w jednym gatunku, ale gdybym musiała dokonać wyboru co chciałabym czytać przez resztę swojego życia, bez wahania postawiłabym na książki fantasy.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie dotyczące bloga. Nie podoba Ci się wygląd bloga? Kolory są rażące i źle czyta się posty? Napisz komentarz, a postaram się to naprawić jak najszybciej. Z góry przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne i całą resztę błędów, ale jak pewnie się domyślacie (albo i nie) jestem tylko szarym człowieczkiem i popełniam ich bardzo dużo. Dlatego proszę o wyrozumiałość i będę wdzięczna za wypominanie mi ich, żebym w przyszłości bardziej na nie uważała. :)

Moje miejsca sieciowe:


Bardzo chętnie podejmę współpracę z wydawnictwami, księgarniami i autorami książek.

Najpopularniejsze